×
10% sleva na všechna podnoží do konce dubna
10% sleva na všechna podnoží do konce dubna! Chceme Vás tímto podpořit ve zdravějším homeoffice...

Reference

Hodnocení od našich zákazníků

Polohovací stůl PRO od firmy EVOSPACE jsem si pořídil, protože firma nabízí kvalitní provedení, vysoký výkon ve formě až 100 kg zátěže a především proto, že výška desky stolu může být až ve 130 cm. Jako člověk s postavou přes dva metry proto mohu u stolu pracovat jak v sedě, tak ve stoje bez jakýchkoliv omezení. Nejen pro kvalitu, ale i pro profesionální přístup firmu EVOSPACE jednoznačně doporučuji.

Rám: PRO - bílý, Deska: Wenge Louisiana

Michal P. (architekt)


Do mé kanceláře v office parku Chodov, jsem řešil nákup výškově nastavitelného stolu, podmínka byla, že stůl musel být kvůli uspořádání kanceláře rohový. I když rohové stoly firma EVOSPACE standardně nemá v sortimentu e-shopu, tak po mém kontaktování reagovali v řádu pár desítek minut a můj požadavek jsme rychle vyřešili po emailu/mobilu. Stůl je kvalitní, a i při vysoké poloze není nijak nestabilní.

Rám: PRO - šedý, rohový, Deska: -

Jan K. (IT manažer)


EVOSPACE jsem si vybral jelikož jsem potřeboval pouze výškově nastavitelné podnoží pod desku, které máme standardně v kanceláři. Komunikace a následné dodání bylo velmi rychlé a namontovat podnoží na desku nebyl žádný problém. Stůl je tichý, takže neruším ostatní spolupracovníky v kanceláři a možnost se na pár minut postavit během pracovního dne je opravdu k nezaplacení. EVOSPACE určite doporučuji.

Rám: PRO - bílý, Deska: -

Zdeněk K. (IT analytik)


U nákupu u firmy EVOSPACE musím ocenit rychlou a profesionální komunikaci, po odzkoušení dodaného stolu musím říct, že stůl je stabilní a při změně polohy i poměrně tichý. V dané cenové kategorii se jedná o super řešení.

Rám: STANDARD - šedý, Deska: bílá

Václav K. (majitel, hudebnicentrum.cz)


Velmi kladně hodnotím rychlou a kvalitní komunikaci při nákupu i následných dotazech, vstřícnost při nestandardních řešeních, dodržení dohodnutých termínů. Měl jsem možnost vyzkoušet oba typy rámů, STANDARD i PRO, oba jsou i při větším rozměru desky stolu (200x80cm) dostatečně stabilní i ve vysunuté poloze. Posuv funguje bez problémů i při větším zatížení, ovládání pomocí uložených pozic je přesné. Rozdíl, kdy je potřeba při práci sedět třeba i 12 hodin denně, nebo je možno alespoň polovinu času u stolu stát, je i v komfortu opravdu znatelný, určitě toto řešení doporučuji.

Rám: PRO - černý, Deska: -

Martin P. (inženýr - automotive)


Ahoj Honzo,
po prvním dni jsem vám to chtěl vrátit, protože postavit se k práci mi přišlo jako nesmysl. Po pár dnech používaní můžu říct, že postavit se k práci mě teď baví, zrovna dnes jsem to 3x vystřídal se sezením na míči.

Rám: PRO - bílý, Deska: -

Zdeněk N. (CEO, Coolticket)