Reference

Hodnocení od našich zákazníků

Polohovací stůl PRO od firmy EVOSPACE jsem si pořídil, protože firma nabízí kvalitní provedení, vysoký výkon ve formě až 100 kg zátěže a především proto, že výška desky stolu může být až ve 130 cm. Jako člověk s postavou přes dva metry proto mohu u stolu pracovat jak v sedě, tak ve stoje bez jakýchkoliv omezení. Nejen pro kvalitu, ale i pro profesionální přístup firmu EVOSPACE jednoznačně doporučuji.

Rám: PRO - bílý, Deska: Wenge Louisiana

Michal P. (architekt)


Do mé kanceláře v office parku Chodov, jsem řešil nákup výškově nastavitelného stolu, podmínka byla, že stůl musel být kvůli uspořádání kanceláře rohový. I když rohové stoly firma EVOSPACE standardně nemá v sortimentu e-shopu, tak po mém kontaktování reagovali v řádu pár desítek minut a můj požadavek jsme rychle vyřešili po emailu/mobilu. Stůl je kvalitní, a i při vysoké poloze není nijak nestabilní.

Rám: PRO - šedý, rohový, Deska: -

Jan K. (IT manažer)


EVOSPACE jsem si vybral jelikož jsem potřeboval pouze výškově nastavitelné podnoží pod desku, které máme standardně v kanceláři. Komunikace a následné dodání bylo velmi rychlé a namontovat podnoží na desku nebyl žádný problém. Stůl je tichý, takže neruším ostatní spolupracovníky v kanceláři a možnost se na pár minut postavit během pracovního dne je opravdu k nezaplacení. EVOSPACE určite doporučuji.

Rám: PRO - bílý, Deska: -

Zdeněk K. (IT analytik)


U nákupu u firmy EVOSPACE musím ocenit rychlou a profesionální komunikaci, po odzkoušení dodaného stolu musím říct, že stůl je stabilní a při změně polohy i poměrně tichý. V dané cenové kategorii se jedná o super řešení.

Rám: STANDARD - šedý, Deska: bílá

Václav K. (majitel, hudebnicentrum.cz)


Velmi kladně hodnotím rychlou a kvalitní komunikaci při nákupu i následných dotazech, vstřícnost při nestandardních řešeních, dodržení dohodnutých termínů. Měl jsem možnost vyzkoušet oba typy rámů, STANDARD i PRO, oba jsou i při větším rozměru desky stolu (200x80cm) dostatečně stabilní i ve vysunuté poloze. Posuv funguje bez problémů i při větším zatížení, ovládání pomocí uložených pozic je přesné. Rozdíl, kdy je potřeba při práci sedět třeba i 12 hodin denně, nebo je možno alespoň polovinu času u stolu stát, je i v komfortu opravdu znatelný, určitě toto řešení doporučuji.

Rám: PRO - černý, Deska: -

Martin P. (inženýr - automotive)


Ahoj Honzo,
po prvním dni jsem vám to chtěl vrátit, protože postavit se k práci mi přišlo jako nesmysl. Po pár dnech používaní můžu říct, že postavit se k práci mě teď baví, zrovna dnes jsem to 3x vystřídal se sezením na míči.

Rám: PRO - bílý, Deska: -

Zdeněk N. (CEO, Coolticket)