Časté dotazy

Proč bych si měl pořídit výškově nastavitelný stůl, který je například oproti běžným stolům dražší?

Sedavý způsob života má objektivně negativní dopady na lidské tělo a my věříme, že používání našeho stolu k práci jednoznačně vede k potlačení zdravotních obtíží, které z tohoto způsobu života plynou. Nemyslíme si, že tento problém dokáže vyřešit pouze výměna židle, nebo změna způsobu sezení. Naše řešení tedy nespočívá v minimalizaci dopadů něčeho, co je špatné, ale spočívá v odstranění toho, co je špatné. Pokud bychom to měli k něčemu přirovnat tak, se nesnažíme potlačit dopady kouření cigaret například lepším filtrem, ale snažíme se odstranit samotné kouření cigaret.

To, že výškově nastavitelné stoly jsou dražší, než klasické stoly je pravda, pokud ale bereme případnou investici do nákupu tohoto stolu jako investici do pracovního nástroje, u které navíc trávíme zhruba 1900 hodin ročně, pak je tato investice, vzhledem k tomu jaký bue mít dopad, zcela mizivá

Proč bychom měli upřednostnit stůl od vás?

Naši přidanou hodnotou oproti konkurenci je jednoznačně skvělé technické řešení našeho stolu. Díky unikátní konstrukci je možné na naše podnoží namontovat pracovní desku čistě dle vašeho přání, stejně tak je náš rám nejen výškově, ale i šířkově nastavitelný, nebude tedy problém aby přesně padnul do Vašeho interiéru, nebo popřípadě časem změnil své rozměry, bude-li to situace vyžadovat.

Pokud k tomuto připočteme i vysoký standard, co se týče hlučnosti a zejména stability stolu tak věříme, že naše řešení poskytuje jednoznačně nejlepší poměr výkonu a ceny.

Jak vlastně váš výškově nastavitelný stůl funguje?

Naše stoly mají v obou nohách zakomponované elektrické lineární pohony, díky kterým je jednoduše možné jednoduše nastavit výšku stolu a měnit tak v půběhu dne pracovní pozice mezi sezením a stáním.

Jak velká je spotřeba elektřiny?

Naše stoly spotřebovávají 300W v chodu, čili v momentu, kdy se stůl pohybuje. V době nečinnosti, nebo také stand-by módu stůl spotřebovává pouhých 0.3W.

Jaké jsou podmínky při nákupu přes e-shop?

Ucelené obchodní podmínky se můžete dočíst zde: bude doplněno. Zjednodušeně ale je v našem e-shopu možné si objednat podnoží a i pracovní desku dle Vašeho výběru a zboží Vám bude doručeno do tří týdnů. Za poštovné neplatíte žádné peníze navíc, jelikož je zcela zdarma pro každou objednávku. Pokud jste z Hradce Králové nebo okolí je možné si zboží po domluvě vyzvednout osobně, nebo jej můžeme i dopravit přímo k Vám.

Dokážete vyhovět i individuálním požadavkům?

Ano dokážeme, na našem e-shopu nabízíme pouze základní verze stolů, dokážeme Vám ale i dodat například stůl rohový, akustické panely ke stolu, pracovní desku dle vašich požadavků a další kancelářský nabýtek. V tomto ohledu nás prosím neváhejte kontaktovat.

Jak náročné je sestavení stolu?

Sestavení stolu je velmi jednoduché, ke každému stolu dodávame manuál, dle kterého je možné stůl sestavit. Samotné sestavení je rychlé a trvá přibližně 15 minut.

Co dělat, když stůl nereaguje?

Aby stůl vůbec začal fungovat je po jeho sestavení nutné provést kalibraci, ta se provádí tak, že stůl snížíme do nejnižší možné pozice. V průběhu používání stolu se může stát, že dojde k mírné desynchronazi nohou, v tomto případě je nutné stůl znovu zkalibrovat.

Dále se může stát, že stůl přestane reagovat uplně, v tomto případě došlo pravděpodobně k přehřátí pohonů umístěných v nohách stolu, například jako důsledek toho že stůl nepřetržitě jezdil nahoru a dolů. V tomto případě stačí stůl ponechat krátkou chvíli nečinný a jakmile pohony vychladnou je možné stůl opět používat. K tomuto ale v běžném provozu, kdy stůl mění pozici například jednou za pár minut pravděpodobně docházet nebude.

Jak probíhá reklamace?

Každou reklamaci řešíme individuálně. Pravděpodobně Vás poprosíme o popis zavady, nejlépe i s videem, kde bude jasně viditelný problém. Tím, že je náš stůl navrhnut modulárně, tak jsme schopni Vám velmi rychle vyměnit vadnou součástku za novou. Víme že stůl je pracovní nástroj a tak se pokusíme zkrátit dobu reklamace co nejvíce to půjde. Přístup, kdy si vememe 30 dnů na rozmyšlenou u nás nečekejte.

Cookies
Tento e-shop a partneři potřebují Váš souhlas k využití jednotlivých dat, aby Vám mimo jiné mohli ukazovat informace týkající se Vašich zájmů. Souhlas udělíte kliknutím na políčko „Souhlasím“.