Pracovní židle Humanscale Freedom

24 499 Kč
20 247,11 Kč bez DPH
Doprava zdarma

Kancelářská židle Humanscale Freedom se automaticky přizpůsobí svému uživateli a umožnuje tak volný pohyb mezi různými pozicemi.

ks
Dostupnost:
Skladem
Výrobce:
Záruka:
24 měsíců
Hmotnost:
30 kg

luxusní pracovní židle, gelový sedák a hlavová opěrka, textilní gelové područky, graphitové kovové podnoží, barva černá.


Židle Humanscale Freedom popsaná v New York Times jako „zlatý standard kancelářského sezení“ znamená novou definici myšlenky tradiční pracovní židle. Designér Niels Diffrient měl v úmyslu zkonstruovat kancelářskou židli, která se automaticky přizpůsobí uživateli a umožní mu volný pohyb a libovolné změny polohy. Diffrientův jedinečný přístup vedl k odstranění složitostí nacházejících se u jiných židlí, například nemotorných páček pro náklon a stupnic napětí opěrky. Výsledkem je skutečně ergonomická pracovní židle. Podařilo se mu vyvinout mechanizmus náklonu zajišťující dokonalé přizpůsobení uživateli. Díky tomu je nyní moderní pracovní sezení opět skutečně jednoduché, funkční a estetické.

Židle Freedom s inovačním způsobem náklonu zajišťujícím stálou oporu a pohyblivou zádovou opěrkou, která se automaticky přizpůsobuje potřebám páteře, je mimořádně pohodlná a podporuje pohyb v průběhu dne. Její propracované a dokonale tvarované čalounění je navrženo tak, aby napodobovalo přirozené kontury těla a zmenšovalo zátěž v tlakových bodech pro zajištění dokonalého komfortu. Podobně jako všechny židle Humanscale je i židle Freedom konstruována tak, aby vypadala a fungovala jako nová i po letech pravidelného používání.

Kloubová opěrka hlavy

Židle Freedom je vybavena dynamickou kloubovou hlavovou částí jako oporou hlavy a krku při náklonu uživatele. Pohybuje se společně s uživatelem, který tak může měnit polohy bez nutnosti ručních nastavení, a přitom se v jakékoli poloze cítí komfortně.

Samonastavovací náklon

Židle Freedom eliminuje potřebu tradičních mechanizmů pro náklon, které mohou být dosti objemné a vážit až 6,8 kg. Židle Freedom namísto toho využívá pro dokonalé a automatické přizpůsobení opěr pro individuální náklon každého uživatele jeho tělesnou hmotnost a fyzikální zákony.

Synchronní područky

Područky židle Freedom, které odpovídají potřebám lidského těla, se pohybují nahoru a dolů současně a zůstávají připraveny asistovat uživateli jako opora i při libovolném náklonu. Na rozdíl od jiných řešení jsou područky židle Freedom připevněny k zádové opěrce tak, aby byl zajištěn jejich synchronní pohyb.

TEXTILIE Wave (černá)

Wave je měkká a poddajná textilie se znatelně pružnou vlnou. Je ve všech směrech elastická a vytváří na podkladu vrstvu zachovávající jeho tvar. Její temnější zemité tóny jsou inspirovány odstíny přírody.Textilie třídy 1.

Videa 1

Humanscale Freedom